Radhë të gjata në doganën e Kapshticës

12 Likes Comment

Bllokohet përsëri qarkullimi ne piken kufitare te Kapshticës, per shkak se pala shqiptare ska drita. Për pasoje, ketë paradite janë krijuar radhë të gjata automjetesh. Për të përballuar ketë fluks në të dy anët e kufirit është punuar me kapacitet te plotë sportelesh duke i lajmëruar udhëtart dhe duke i informuar që kur të pushojë shiu dhe të vinë dritat, do largoheni nga këtu. DEVOLLI.NET

LIVE…Radhë të gjata në doganën e Kapshticës

LIVE…Radhë të gjata në doganën e Kapshticës

Opslået af Devolli Net på 9. september 2017

Ju mund të dëshironi

Rreth Autorit: Devolli Net

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *