Nikolicë Devoll Digjen rreth 30 ha pyje nga zjarri (VIDEO)

15 Likes Comment

Nikolicë Devoll Digjen rreth 30 ha pyje nga zjarri
Në operacionet për shuarjen e flakëve janë angazhuar zjarrfikësit e qarkut Korçë,forca vullnetare,forca të ushtrisë, si dhe vetë Fshatarët. Për shuajtjen e zjarrit janë nevoitur 2 ditë..

Ju mund të dëshironi

Rreth Autorit: Devolli Net

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *