Mbreti i Babanit Duke e djegur Fare. (VIDEO)

19 Likes Comment

Dje në Mbrëmje në MARATONËN E KENGËS Bilisht ..Ishin të shumtë ata që ja kaluan Supër.
Ja dhe një, Mbreti i Babaint duke e djegur fare më këngën lalke lake…
SHIKO VIDEO

Mbreti i Babaint duke e djegur fare më këngën lalke lake

Mbreti i Babaint duke e djegur fare më këngën lalke lake Zjar….

Opslået af Devolli Net på 2. august 2017

Ju mund të dëshironi

Rreth Autorit: Devolli Net

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *