Ju mund të dëshironi

Rreth Autorit: Devolli Net

1 Comment

  1. Fshati me i bukur ne devollin e siperm …gjithmone vizitoret e kane quajtur parisi i vogel …me mungon shumeee cdo gur e cdo gje qe ka atje sic thone …ku ke jetuar femijrine atje eshte patrida dhe mendja gjithmone ne vendlindje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *