Do heq e breçkat në stadium për Interin Devollesha Blerina Shaho (FOTO)

24 Likes Comment

Do heq e breçkat në stadium për Interin, Devollesha Blerina Shaho

Blerina e cila ka lindur në Devoll tregon si ka lindur pasioni për Interin dhe çmendurinë që do bënte për këtë skuadër.

Në intervistën për Panorama Sport ajo u shpreh:

Pasioni për skuadrën italiane të Interit ka lindur pikërisht nga ngjyra blu në vitin 1996, që në moshën 8-vjeçare. Më pas, duke ndjekur sfi dat e kësaj skuadre, më ka hyrë edhe më tepër në zemër duke u bërë një pjesë e pandashme e imja.

Së fundmi kam bërë edhe një tatuazh me stemën e kësaj skuadre. Gjëja më e çmendur që do të mendoja të bëja si tifoze e zjarrtë e kësaj skuadre, do ishte pa dyshim të pozoja “nudo”, por kësaj radhe në ambientet e stadiumit “Giuseppe Meazza”.

Ju mund të dëshironi

Rreth Autorit: Devolli Net

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *