Dhe sot në mbrëmje Maratonën e Këngës Popullore Qytetare Bilisht

13 Likes Comment

Maratonën e Këngës Popullore Qytetare dhe sot në Bilisht. Meqë dje vajti mirë pazari po e bëjmë dhe sonte këtë maratonë.
Ju ftojmë të gjithëve të festojmë..Pa përjashtim, Sidomos ata që pinë Bira

Ju mund të dëshironi

Rreth Autorit: Devolli Net

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *