Devoll Arrestohet 50 vjeçari tenton të përdhunojë të rriturën

16 Likes Comment

Policia e Devollit bënë kapjen dhe arrestimin e shtetasit Hysni G., 50 vjeç, banues në Bilisht.

Sipas Policisë burri është Hysni G. i denoncuar nga një 42-vjeçare.

Pas një takimi mes tyre, siç ka deklaruar vetë 42-vjeçarja në polici, shtetasi me të cilin është shoqëruar, ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë. Ngjarja sipas saj, ka ndodhur dje.

“Hysni G, banues në njësinë administrative Qendër-Bilisht, pasi akuzohet nga një bashkëqytetare tij se ka tentuar ta përdhunonte.

Materialet për hetime të mëtejshme i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë për veprën penale : “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura” mbetur në tentativë”, thuhet nje njoftimin e policise.

Ju mund të dëshironi

Rreth Autorit: Devolli Net

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *