Bashkia Devoll Djeg plerat në mes të ditës me teperaturat 40 gradë (FOTO)

13 Likes Comment

Te vjen keq teksa shikon keto pamje…Duken si pamje te nje sheshi lufte , por ne fakt jane pamje te ajrit qe thithim c’do dite banoret e Bilishtit dhe te Bitinckes qe e kane me afer vendin. Dikur zhvillohej naten ky lloj azgjesimi i plehrave kurse tani pa piken e turpit dhe te ndergjegjies zhvillohet dhe gjate dites . Do ti beja thirrje me dashamiresi Bashkise Bilisht dhe kryetarit te saj qe me ate vullnet qe po mundohet te ndryshoje infrastrukturen , me po ate vullnet te mundohet te ndaloje veprime te tilla te cilat ndotin ajrin qe thithim te gjithe ne , ajrin qe thith dhe vete ai. Shpresoj gjithashtu te kete nje ndergjegjesim dhe revolte te gjithe banoreve pa dallim partiak..

Ju mund të dëshironi

Rreth Autorit: Devolli Net

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *