Home / SOCIALE / Tenori i famshem boteror Placido Domingo ka pranuar ftesen per te interpretuar ne skenen shqiptare
loading...

Tenori i famshem boteror Placido Domingo ka pranuar ftesen per te interpretuar ne skenen shqiptare

Tenori i famshem boteror Placido Domingo ka pranuar ftesen per te interpretuar ne skenen shqiptare

Tenori i famshem boteror Placido Domingo ka pranuar ftesen per te ardhur ne Shqiperi dhe per te vene ne skene nje prej operave te pavdekshme… Ne krah te Placido Domingos po kendon shqiptari Saimir Pirgu qe me zerin e tij po magjeps publikun ne bote.

Per me shume kuriozitete ju ftojme te degjoni vazhdimin e intervistes ne pjesen e dyte. Ju faleminderit per vemendjen!

At e Bir ne operen Traviata.  Gjate interpretimit me Placido Domingon ne Metropolitan Opera

Devolli.net

loading...

Komento!

loading...