Home / LAJME / Sekuestrohen 34 kg droge prane fshatit Tren
loading...

Sekuestrohen 34 kg droge prane fshatit Tren

Policia Kufitare ka konstatuar dhe sekuestruar në kufi të gjelbër pranë fshatit Tren në Devoll, plot 34 kg lëndë narkotike Cannabis Sativa.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se ditën e djeshme në vendin e quajtur “Vëntroku”, janë konstatuar dhe sekuestruar 32 pako të mbështjella me letër natriban, me peshë 34 kg Cannabis Sativa, të vendosura në dy çanta sportive.

loading...

Komento!

loading...