TË FUNDIT

Sekuestrohen 34 kg droge prane fshatit Tren

Policia Kufitare ka konstatuar dhe sekuestruar në kufi të gjelbër pranë fshatit Tren në Devoll, ...

Read More »

FOTO/ Mbjellja e pemëve në Fshatin Baban

Për një fshat më të gjelbër. Në kuadër të nismës për gjelbërimin e fshatrave të Devollit, ...

Read More »

DESHIRA E TE RIUT/Kam dhe une te drejt te shprehem ne nje bote te lire

DESHIRA E TE RIUT : ” Kam dhe une te drejt te shprehem ne nje ...

Read More »

Dimër në Devoll Album Fotografik 2017

Dimër në Devoll Album Fotografik 2017

Read More »

FOTO GALERI

LAJME

OPINION

INTERVISTA

KULTURA

FOTO

VIDEO

Best Reviews

loading...