Home / LAJME / Devoll: Gjendet i vetevarur ne kushtet e deshperimit ne plevicen e tij Shaban Hyska
loading...

Devoll: Gjendet i vetevarur ne kushtet e deshperimit ne plevicen e tij Shaban Hyska

Devoll:Gjendet i vetevarur ne kushtet e deshperimit ne plevicen e tij Shaban Yska

Kriza ekonomike 2013 po bën viktimat e saj.Ngjarja e rëndë ndodhi sot në fshatin Ponçarë në rrethin e devollit është gjetur trupi i pa jetë i Shaban Yska  vjeç 65 babai i dy fëmive..
Gjendet i vetëvarur në plevicën e tij shkaku që mund ta ketë shtyrë të bëjë këtë xhest te tillë mendohet të jetë një kredi e marë, dhe skishte mundësi të këthente këtë të fundit.

Akoma sdihen të gjitha redhanat e ngjarjes policia është në vendin e ngjarse për të verifikuar redhanat..

Devolli.net

loading...

Komento!

loading...