Home / LAJME / Bitinckë, makina përplas për vdekje këmbësorin 41-vjecar
loading...

Bitinckë, makina përplas për vdekje këmbësorin 41-vjecar

Devoll, makina përplas për vdekje këmbësorin 41-vjecar

Devoll, makina përplas për vdekje këmbësorin 41-vjecarDEVOLL- Aksidentohet për vdekje një këmbësor në Devoll.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të fshatit Bitinckë, të Devollit, ku një mjet ka përplasur për vdekje shtetasin Jani Baci 41 nga fshati Podgoria.

Policia bën me dije se këmbësori u plagos nga mjeti me targa AA235GH, ndërsa drejtuesi i tij u ndalua dhe po merret në pyetje, për të zbardhur edhe shkaqet e ngjarjes.
(BalkanWeb)/Devolli.net -7-8-2013

loading...

Komento!

loading...