Home / LAJME / 5 VJET ALBA LIFE TV, NY. Mbremje madheshtore me rastin e 5 vjetorit te saj.
loading...
5 VJET ALBA LIFE TV
5 VJET ALBA LIFE TV

5 VJET ALBA LIFE TV, NY. Mbremje madheshtore me rastin e 5 vjetorit te saj.

Ju njoftojme se me 25 Maj 2013, Televizioni Alba Life, New York organizon nje mbremje madheshtore me rastin e 5 Vjetorit te themelimit te tij. Per me shume informacion dhe per rezervimin e vendeve ju mund te kontaktoni ne numrat e telefonit qe ndodhen ne kete flyer.

5 VJET ALBA LIFE TV

5 VJET ALBA LIFE TV

Ju mirepresim!

Qemal Zylo
Alba Life Tv/ Fonder/Producer
www.albalife.org

loading...

Komento!

loading...